A7 El İlanı

A7 El İlanı

128 gr. Kuşe Çift Yön Renkli
105 gr. Kuşe Tek Yön Renkli

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Gönderim Ve İade

  • Baskılı ürünler kişiye özel olduğu için iade söz konusu değildir.
  • Sizden onay alınmadan işleriniz basılmaz.
Güvenli Ödeme

El ilanı Nedir

Neden tercih edilmelidir onu inceleyelim; Markaların ve çeşitli firmaların satış oranlarını arttırabilmesi için çok fazla kitleye ismini duyurması gerekiyor. Ürünlerin kısa yoldan tanıtılması ve yüksek reklam maliyeti çıkarmadan geniş insan kitlelerine ulaşabilmenin en kestirme yollarından biri olan el ilanı farklı çeşitleri ile hazırlanabiliyor.

Eğer hedef kitleniz içerisinde bulunan insanlar vermek istediğiniz mesaj ya da bilgi kısa ise el ilanlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Arkalı önlü hazırlanabilen el ilanları tasarımları müşteri isteğine göre tek taraflı da hazırlanabiliyor. Ancak el ilanı hazırlama konusunda tasarımın vektörel ve baskı kalitesinin oldukça yüksek olması gerekiyor.

 

El ilanı basımı

Firmanızın ya da insanlara duyurmak istediğiniz markaya özgü net ve kısa bilgiler içeren el ilanları baskıları ile bulunduğunuz çevrede çok daha kısa sürede tanınma şansını elde edebilirsiniz. İnsanlara karmaşık ya da izlemekten sıkılacakları bir reklam kampanyası düzenlemek yerine bilgiye kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak olan el ilanı çok daha kesin sonuç almanızı sağlayacaktır.

Reklam yolu ile satışını arttırmak ve iş yeri bilinirliğini arttırmak için el ilanları en iyi satış stratejileri göz önünde bulundurularak hazırlanmalıdır.

El ilanı yanında magnet gibi çok tercih edilen diğer bir ürün grubumuzu da inceleyebilir ister özel ebat magnet ister normal standart oval kesim magnet için de uygun fiyalara alabilirsiniz.

El İlanı Nasıl Hazırlanmalı

El ilanı basımı öncesi mutlaka kapsamlı bir araştırma süreci gerekiyor. İlana ihtiyacı olan firma hangi alanda hizmet veriyor, ulaşmak istediği kitlenin alması gereken mesaj nedir, firma yetkililerinin ilanda olmasını istedikleri özel bir bilgi var mı, iletişim bilgilerinin detayları bir el ilanı basımı hazırlık aşamasında göz önünde bulundurulması gereken bilgilerdir.

İlanı hazırlayacak olan firmanın müşterisi olan firma yetkilisi ile sürekli olarak iletişim halinde olması da dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Hedef kitlenize veya Firmanın istediği mesajların detaylı bir şekilde yazıya dökülmesi ve en kısa haliyle insanların bilgisine sunulabilmesi son derece önemlidir.

İnsanlar bir el ilanına bir kere baktıkları taktirde verilmek istenen mesajı ilk bakışta alabilmeli ve bu mesajında insanların aklında kalabilmesi önemli bir detaydır. Uzun, karmaşık ve yazım hataları ile dolu kalitesiz el ilanlarının firmaya faydadan çok zararı olduğu söylenebilir. Firmalar el ilanı baskısı nın daha ekonomik olduğu için tercih ettikleri gibi insanlara ulaşmada en pratik reklam aracı olması nedeniyle de tercih ediyorlar.

Hazırlarken akılda kalıcı bir çalışma hazırlamalı, logo ve firma bilgilerine üzerinde yer vermeniz gerekmektedir. Özenli hazırlanan bir çalışma elden ele dolaşıp sizin reklamızı yapabileceğini unutmamalısınız. Bunun için dizayn kısmına büyük emek ve zaman ayırmalısınız.

Türkiye nin belki de bir çok kesimine ulaşacak el ilanı çalışmanız için kurumsal kimliğinizi yansıtan bir çalışmada hazırlayabilirsiniz. magnet kartvizit vs çalışmalarınızdan esintiler kullanabilirsiniz.

Ek bilgi

Baskı Seçenekler

Çift Yön Baskı, Tek Yön Baskı

Adet Seçimi

1000 Adet, 10000 Adet, 12000 Adet, 2000 Adet, 4000 Adet, 5000 Adet, 6000 Adet

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“A7 El İlanı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir