Acele Kartvit Aynı Gün Kargo

80.00600.00

Acil Kartvizit
Aynı Gün Kargo
350gr Mat Kuşe

İş dünyasında önemli bir iletişim aracı olan kartvizitler, toplantılar, fuarlar ve görüşmeler için vazgeçilmez bir yol sunar.

Dosya Yükle

500₺ Üzeri Ücretsiz Kargo

  • Kategoriye göre tasarım desteği
  • Anlaşmalı ekonomik kargo.
Garantili güvenli ödeme

Hemen İşinizi Kurtaracak: Acil Kartvizit Hizmeti!

İş dünyasında önemli bir iletişim aracı olan kartvizitler, toplantılar, fuarlar ve görüşmeler için vazgeçilmez bir yol sunar. Artık endişelenmeyin! Baskı Adam olarak, uygun fiyatlarla ve hızlı teslimat seçeneğiyle kartvizit ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Kartvizitinizi dijital veya ofset baskı olarak kaliteli bir şekilde hazırlıyor ve taahhüt ettiğimiz tarihlerde sizlere teslim ediyoruz. İstanbul’dan kartvizit siparişi veriyorsanız, moto-kurye kurye teslimatı veya kendi teslim alma seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Kartvizit Ölçüleri ve Sipariş Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kartvizit tasarımınızı kolayca oluşturmanız için sitemizde hazır şablonlar bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi tasarımınızı da yükleyebilirsiniz. Eğer tasarım süreciyle uğraşmak istemiyorsanız, ek bir ücret karşılığında tasarımcı kiralamak da mümkündür. Sadece notunuzu ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kartvizitinizi tasarlarken, firmanıza ait tüm önemli bilgileri eksiksiz bir şekilde eklediğinizden emin olun. Firma logosu, göreviniz, telefon numarası, e-posta adresi ve fiziksel adres gibi temel bilgilerinizi unutmamanız önemlidir. Aynı zamanda, kartvizit üzerindeki yazıların kolay okunabilir ve anlaşılır olmasına özen gösterin.

Kendi tasarımınızı yüklemeden önce, “BaskiAdam_Kartvizit_8,5×5.pdf” şablonunu kullanarak kartvizitinizin ölçü ve boyutlarına uygun olduğundan emin olun.

Sipariş verdiğinizde, tasarımlarınız özel ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak kontrol edilir ve baskıya uygun hale getirilir. Onayınız için tasarımınız e-posta adresinize gönderilir. Baskıya uygun tasarımlarınız hemen üretime alınır.

Artık kartvizit ihtiyacınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak için Baskı Adam olarak buradayız!

Ek bilgi

Baskı Yönü: No selection

Çift Yön, Tek Yön

Acele: No selection

100 Adet, 200 Adet, 300 Adet, 400 Adet, 500 Adet, 600 Adet

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Acele Kartvit Aynı Gün Kargo” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir