Alışveriş Sepeti

Telefon: 0535 051 2358

#EVDEKAL Sağlıcakla Kal

Ortak sorular cevaplandı

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin durumu ile alakalı tüm bilgiye Siparişlerim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Çalışma Yükle bölümünden yüklemiş olduğunuz sipariş dosyaları baskıya girmeden önce, baskıya uygun olup olmadıkları grafikerlerimiz tarafından kontrol edilir.

Siparişiniz baskı için uygunsa grafikerlerimiz tarafından Grafiker Onayı verilir ve siparişiniz baskıya alınır.  Sipariş dosyanız baskı için uygun değilse grafiker siparişinizi iptal edecektir, Sipariş dosyanızın baskıya neden uygun olmadığı size bildirilecektir.

Sitemizde Bulunan canlı destek bölümünden, 0535 051 2358 nolu numaradan veya iletişim formunu kullanarak istediğiniz ürünün özelliklerini  müşteri temsilcilerimize ulaştırabilirsiniz.

Talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından kısa bir sürede değerlendirildikten sonra, istediğiniz ürün baskı tesislerimizde basılabilecek bir ürün ise, işinizin özelliklerine göre belirlenecek fiyat ve kaç günde teslim edilebileceği tarafınıza bildirilecektir.

Teklifiniz onaylandığında size özel yeni bir ödeme linki oluşturulacak, ürününüz hakkındaki hesabım bölümünden detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz.

Siparişinizi verirken Adres bölümüne geldiğinizde Yeni Adres butonuna basarak yeni adres ekleyebilir ve siparişinizin kargo adresini değiştirebilirsiniz.

Dilerseniz ürünü ve faturayı farklı adreslere yönlendirebilirsiniz.

Siparişlerim bölümünden daha önce vermiş olduğunuz siparişler arasından yeniden bastırmak istediğiniz ürünü bulup, yenile butonuna bastığınızda siparişiniz Sepetim bölümüne aktarılacaktır. Sepetim bölümünden alışverişinizi tamamlandıktan sonra istediğiniz ürün yeniden baskıya alınacaktır.

Kargo elemanından teslim almadan önce ambalajın zarar gördüğünü, ürünlerin deforme olduğunu fark ederseniz ürünü teslim almayınız.

Paketi teslim aldıktan sonra ürünle alakalı yaşadığınız her türlü sorunla ilgili 0535 051 2358 nolu telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşıp, sorununuzun çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Selefon bir kaplama çeşididir. Ürünlere koruyucu özellik sağlar. Selefonlu üründe, baskı daha kalıcı olur, ürün daha az yıpranır ve yırtılması zorlaşır. Selefon ince kağıtlara (135gr’dan ince kağıtlar) uygulanamamaktadır. Mat ve Parlak olmak üzere iki çeşidi vardır.

Hala yardıma ihtiyacın var mı?

Bizimle temasa geçin

  Hızlı Kargo

  Anlaşmalı Kargo ile ürünlerimizi kapınıza hemen teslim fırsatı

  Online Ödem

  Alışverişlerinizde kredi kartı ile ödeme, PayTR ile 12 Aya kadar taksit imkanı.

  Zamanında Teslimat

  Ürünleri sitede belirtilen kargo tarihlerinde tarafınıza gönderiyoruz.

  Güvenli Alışveriş

  PayTR kredi kartı ödeme seçeneği sayesinde öedemelerinizi taksitli ve güvenli birşekilde yapabilirsiniz