Tutkallı Kapaksız Bloknot

Tutkallı Kapaksız Bloknot

Yaprak Sayısı: 500
Kağıt: 80 gr 1.Hamur
Ölçüler: A4 (21×29.7cm)  A5 (14.8x21cm) A6 (10.5×14.8)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Tahmini Kargolama Süresi 12 Nisan 2023 - 14 Nisan 2023

Gönderim Ve İade

  • Baskılı ürünler kişiye özel olduğu için iade söz konusu değildir.
  • Sizden onay alınmadan işleriniz basılmaz.
Güvenli Ödeme

Tutkallı Bloknot

Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun hala çevremizde bloknot kullanan o kadar çok insan görüyoruz ki bunun vazgeçilmesi zor bir alışkanlık olduğunu söyleyebiliriz. Hem kullanım kolaylığı hem de taşınma konusundaki rahatlığı ile Tutkallı Bloknotun müşterilerinizin çok işine yarayacak bir promosyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Bloknotların kullanım alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler de markanızın logosunun olduğu bloknotlar müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler. Bu da firmanıza standart reklam yöntemlerinden daha fazla avantaj sağlar. Ofis içi kullanımlarda ise müşterilerinizin sürekli gözü önünde kalarak sizden daha fazla alım yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Bloknot gibi promosyon ürünleri markanızın sürekli olarak müşterilerinizin sürekli olarak sizi hatırlamasına ve müşterilerinizle aranızdaki bağın kuvvetlenmesine sebep olur. Bu da birçok firmanın çok yüksek bütçeler harcayarak elde etmeye çalıştığı bir şeydir. Ekomatbu’nın online matbaa ayrıcalıkları ile en kaliteli Tutkallı Bloknotlarınızı bastırabilir. Bu kalite ile de bu promosyon kampanyanızdan en yüksek dönüşleri alabilirsiniz.

Ürünün alt kısmında taşıyıcı kağıt bulunmaktadır. Görsellerde gözüktüğü gibi, hazır ve kapaksız olarak gönderilmektedir.

Tutkallı Bloknot Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tutkallı Bloknot baskılarında A4 (21×29.7cm), A5 (14.8x21cm) ve A6 (10.5×14.8) olmak üzere üç boyut kullanır. Hangi boyuta seçeceğiniz konusunda müşterilerinizin kullanım alanlarını dikkate almanızda fayda var.
  • Tasarımınızın şık ve sade olması müşterilerinizin bloknotlarınızı yanlarında taşımaları için onları teşvik edecektir.
  • Bloknot tasarımınız içerisinde potansiyel müşterilerin size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerine de yer vermeyi unutmayın.
  • Ürünü çizgili, çizgisiz veya kareli olarak tasarlayabilirsiniz. Bloknot sayfaları hazırladığınız tasarıma göre basılacaktır, yardımcı olması açısından şablonlarımızı kullanabilirsiniz.

Ek bilgi

Ebat

A4 (21×29.7cm), A5 (14.8x21cm), A6 (10.5×14.8)

Adet Seçimi

1000 Adet, 250 Adet, 300 Adet, 500 Adet

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tutkallı Kapaksız Bloknot” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir