Alışveriş Sepeti

Telefon: 0535 051 2358

#EVDEKAL Sağlıcakla Kal

Üyelik Sözleşmesi

Ekomatbu.com Üyelik Sözleşmesi

 1. Taraflar ve Konu

İşbu Üyelik Sözleşmesi, https://www.ekomatbu.com alan adlı internet sitesinin (“İnternet Sitesi”) faaliyetlerini yürüten “Dudullu OSB Mahallesi 2.Cadde No:5 Ümraniye/İstanbul” adresinde mukim Ekomatbu.com (“Ekomatbu.com”) ile https://www.ekomatbu.com internet sitesine üye olan müşteri (“Üye”) arasında, İnternet Sitesi’nin kullanımına ilişkin olarak, Üye’nin İnternet Sitesi’nden faydalanma koşullarının belirlenmesi amacıyla, Üye tarafından çevrimiçi (online) olarak onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve Üye tarafından onaylanması tarihinde yürürlüğe girmiştir.

 1. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri2.1. Üye, İnternet Sitesi’ne üye olurken verdiği kişisel verileri ile sair bilgilerin doğru olduğunu, Ekomatbu.com’un bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini kabul ve taahhüt eder.
  2.2. İşbu Sözleşme kapsamında, Taraflar 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nu uyarınca tacir veya esnaf olduğundan ve Sözleşme konusu işin “ticari iş” olduğundan, Sözleşme 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6098 sayılı Borçlar Kanunu’nun Genel Hükümlerine tâbidir. Bu kapsamda, Üye, Ekomatbu.com’un İnternet Sitesi üzerinden yalnızca tacir ve esnaflara yönelik bir hizmet sağladığını ve bu çerçevede, işbu Sözleşme kapsamında doğan ilişkinin 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında olmadığını kabul ve taahhüt eder. Bu kapsamda, Üyeler bakımından, tüketici mevzuatı hükümleri anlamında ‘tüketici’ tanımı söz konusu olmadığından, Üyeler belirtilen mevzuat uyarınca tüketicilere tanınan başta cayma hakkı olmak üzere hak ve yetkilerden faydalanma hakkını haiz değildir.
  2.3. Üye, İnternet Sitesi’nin kullanımına ilişkin olan kullanıcı adını ve şifreyi üçüncü kişilere vermeyeceğini, hesabını hiçbir koşulda üçüncü kişilere kullandırmayacağını, hesabına erişim sağlayan herhangi bir üçüncü kişinin yaptığı tüm işlemleri kendi sorumluğu altında kabul edeceğini ve Ekomatbu.com’un bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımayacağını kabul ve taahhüt eder.
 2. Sözleşmenin Geçerliliği ve Sona Ermesi
  3.1. İşbu Sözleşme, Üye tarafından onaylandığı tarihte yürürlüğe girer ve Ekomatbu.com tarafından herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın sona erebilir.
  3.2. Ekomatbu.com, Üye tarafından ihlal edilen hükümler nedeniyle, Sözleşme’yi feshetme hakkını saklı tutar.
  3.3. Ekomatbu.com, İnternet Sitesi’nin faaliyetlerini sonlandırmak, değiştirmek veya kapatmak konusunda, herhangi bir zaman önceden bildirimde bulunmaksızın, taraflar arasındaki sözleşmeyi feshetme hakkına sahiptir.
  3.4. Sözleşmenin feshi durumunda, Üye’nin İnternet Sitesi üyeliği otomatik olarak sona erer ve Üye, İnternet Sitesi’nin kullanımına ilişkin olarak hak ve yetkilerinden yararlanamayacaktır.
 • Uygulama ve Yürürlük
  4.1. İşbu Sözleşme, Türkiye Cumhuriyeti hukuku uyarınca yürürlükte olup, herhangi bir anlaşmazlık halinde İstanbul ilinin merkezindeki mahkemeler yetkilidir.
  4.2. İşbu sözleşme Türkçe dilinde yazılmış olup, Türkçe dilinde yazılmış olan hükümler geçerlidir.
  4.3. İşbu Sözleşme, Ekomatbu.com tarafından güncellenebilir. Üye, güncellenen sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
Hızlı Kargo

Anlaşmalı Kargo ile ürünlerimizi kapınıza hemen teslim fırsatı

Online Ödem

Alışverişlerinizde kredi kartı ile ödeme, PayTR ile 12 Aya kadar taksit imkanı.

Zamanında Teslimat

Ürünleri sitede belirtilen kargo tarihlerinde tarafınıza gönderiyoruz.

Güvenli Alışveriş

PayTR kredi kartı ödeme seçeneği sayesinde öedemelerinizi taksitli ve güvenli birşekilde yapabilirsiniz